Keller Williams Realty Metropolitan - Christine Altamuro
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 2 246 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  417 Grant Avenue #1, NewYorkCity, NY 11208
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Burton Weaver
  I ri - 278 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  301 E 50th Street #5B, NewYorkCity, NY 10022
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Richard Miensky
  I ri - 9 966 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (27d)
  6 bd
  4.0 ba
  453 W 148th Street #1, NewYorkCity, NY 10031
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Hira Monroe
  I ri - 758 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3.0 ba
  200 E 59th Street #21E, NewYorkCity, NY 10022
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Kristen Fortino
  I ri - 1 507 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  126 Grant Avenue #2D, NewYorkCity, NY 11208
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Burton Weaver
  I ri - 178 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  365 Bridge Street #8E, NewYorkCity, NY 11201
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Jimmy Gonzalez
  I ri - 318 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  48-17 42nd Street #7B, NewYorkCity, NY 11104
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Feruza Canciglia
  I ri - 5 890 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (70d)
  1 bd
  1.0 ba
  600 W 111th Street #2B, NewYorkCity, NY 10025
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Martin Krasnoff
  I ri - 1 507 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  2.0 ba
  390 Essex Street #*, NewYorkCity, NY 11208
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Avishag Iluz
  I ri - 470 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  261 14th Street #1A, NewYorkCity, NY 11215
  Listing Courtesy Of: Highline Residential LLC, Burton Weaver
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Christine Altamuro
  Numri i licencës: 0673818

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bu8bebgoe9tfvvuoc8ig.jpg
  Keller Williams Realty Metropolitan
  44 Whippany Rd., Suite230 Morristown, New Jersey, 07960
  Zyrë

  Christine Altamuro
  Broker-Real Estate Professional 0673818
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.